zpět

Škola tarotu

Vznikla na konci 90. let jako specializovaná odnož Školy věšteckých umění a esoteriky v Brně (zal. 1993). Její náplní je nabízet vzdělání v oblasti tarotu všem typům zájemců.
Vyberte si i vy:

Tarot v původním hermetickém pojetí
Tento studijní obor je koncipován jako cesta k duchovnímu rozvoji a vnitřní jednotě.
Na základní dvouleté studium lze navázat dalšími dvěma roky rozšiřujícího studia. Po prvních dvou letech i po druhých dvou letech lze složit závěrečnou zkoušku. Po dokončení studia tarotu lze navázat neveřejným Následným kursem thelémy. V průběhu studia žák projde všechny myslitelné oblasti duchovních nauk tak, aby si mohl pro hlubší studium vybrat svoji oblast zájmu. Naučí se postihnout podstatu tarotu, jednotlivé symboly malých i velkých arkán, související duchovní poznání a další esoterní oblasti.
Cena za 1.semestr 4.900,-Kč, za každý další 4.700 Kč při elektronickém zasílání (odkaz na stažení pdf materiálů a zvukového záznamu přednášky). Při zasílání poštou (vytišnětné materiály + nahrávka na cd) si připlatíte 300 Kč za semestr.
Více info a návod k přihlášení najdete zde.

Výklad tarotu
Tento intenzivní výukový kurz je zaměřen na klasické vykládání tarotových karet pro potřeby vlastní i pro druhé.
Karty jsou probírány v souvislosti s jejich věšteckými významy, v kurzu se žák učí kobinacím karet a jejich významům a a plikaci významů karet na rozličné životní situace.
Školné za intenzivní výukový kurs je 6.100 Kč při elektronickém zasílání (odkaz na stažení pdf materiálů a zvukového záznamu přednášky). Při zasílání poštou (vytišnětné materiály + nahrávka na cd) si připlatíte 300 Kč za semestr.

Více info a návod k přihlášení najdete zde.

Praktická cvičení tarotu a dalších věšteckých dovedností
Pořádáme pravidelně v Brně v učebně na Taussigové. Na cviku je možno položit otázky jak lektorce, tak i kartám. Termíny konání aktualizujeme vždy na začátku semestru a najdete je zde.

Individuální kozultace ke kurzům, stejně jako jakákoliv jiná individuální forma výuky, probíhá buď osobně nebo telefonicky. Cena 900 Kč/hodina, telefonická i osobní forma konzultace je třeba zaplatit předem.

Podrobnější info o Škole věšteckých umění a esoteriky v Brně & další možnosti studia najdete tu.