zp
Rychlost

Osmička Holí  Základní význam:
  Nasměrování schopností, ale činnost jde jen po povrchu. Mluvení namísto konání.

  V práci a hmotných cílech:
  Neplodné období zmatku na jednu stranu, období vhodné pro tlachání a nicnedělání na stranu druhou. Osma Holí přináší povrchní energii, které nelze využít pro žádný vysoký cíl, která je ale příjemná na vymýšlení hloupostí, na popovídání s kolegy a k nadávání na poměry a politiku.

  Ve vztazích:
  Období, kdy nelze nic řešit, ale je možné se bavit. Seznámení s touto kartou spojená nebudou mít dlouhého trvání. Do domu a rodiny přijde hodně práce anebo budou mít členové rodiny každý své zájmy a povinnosti - na společnou komunikaci zbude málo času. V přátelství mohou přijít období, kdy lidé budou stěží hledat společnou řeč, jelikož každý je zahloubaný do vlastních myšlenek. Pro společenské akce je tato karta příjemná, slibuje pestrou zábavu.

  Ve vnitřním světě a v osobním vývoji:
  Období povrchních změn, jindy období domácích prací nebo aktivního odpočinku. Rovněž upozornění na důležité věci, které se setkají s nezdarem - pro jejich dořešení není vhodná doba.

  Problémy s učením, nesoustředěnost, odbíhání od práce. Drobné zdravotní potíže, obvykle přechodného charakteru.
  Z pozitivního hlediska přináší karta možnost zabývat se zbytečnostmi, na které si člověk v běžném životním chvatu nenajde čas.